Par Triatel

Mēs ticam, ka brīvība ir ikviena cilvēka pamattiesības. Brīvība izvēlēties savu nodarbošanos, dzīves vietu un veidus, kā pavadīt savu brīvo laiku. Brīvība darīt to, ko gribi tieši tad un tur, kur vēlies. Un būt drošam par to, ka nekas šo brīvību neierobežos.

 

TRIATEL ir vienīgais Latvijas telekomunikāciju operators, kas nodrošina stabilus un ātrus bezvadu mobilā interneta pakalpojumus teju visā Latvijā jeb 98% valsts teritorijas. Turklāt TRIATEL ir pirmais telekomunikāciju operators Latvijā, kas piedāvā saviem klientiem arī mobilo bezvadu internetu bez datu pārraides ierobežojumiem.

 

TRIATEL piedāvā ātrgaitas bezvadu internetu visiem – mājās, birojā, dārzā, pludmalē un pat automašīnā! Uzņēmuma izmantotā CDMA tehnoloģija spēj nodrošināt datu pārraides ātrumu lejuplādei līdz pat 14.7 Mbit/s, savukārt augšuplādei līdz 5.4 Mbit/s.

 

Būtiski – lai iegūtu stabilu un ātru TRIATEL internetu, nav nepieciešams ierīkot tālruņa līniju, vilkt kabeļus vai uzstādīt dārgas antenas. Pateicoties TRIATEL bezvadu internetam, klientiem pat attālākajos valsts reģionos būs iespēja saņemt stabilu interneta signālu bez traucējumiem. Viss, kas nepieciešams, – neliels modems, kurš uztvers un pārraidīs signālu.

 

Atšķirībā no citiem telekomunikāciju operatoriem, TRIATEL izmanto jaunākās paaudzes CDMA tehnoloģiju EVDO Rev B2, kas klientus nodrošina ar virkni priekšrocību, piemēram, stabilu un vienlīdz ātru bezvadu internetu visā Latvijā, videi un cilvēka organismam labvēlīgāku pakalpojumu.

 

Vienkārši sakot, esam 100% Latvijas uzņēmums, kas pilnībā pieder vietējiem akcionāriem, un jau 15 gadus veiksmīgi darbojās Latvijas telekomunikāciju tirgū, nodrošinot kvalitatīvus datu pārraides un balss pakalpojumus ikvienam.

 

Pieteikties

Izvēlaties Jums ērtāko veidu kā pieteikties TRIATEL pakalpojumiem:

 

Zvaniet pa tālruni 67 870 123 un Jūs tiksiet savienots ar TRIATEL klientu apkalpošanas speciālistu.
Aizpildiet on-line anketu TRIATEL mājas lapā un dažu dienu laikā ar Jums sazināsies TRIATEL klientu apkalpošanas speciālists.
Atnāciet uz TRIATEL Klientu Apkalpošanas Centru, Rīgā, Burtnieku iela 39, Rīga, LV-1084, kur mūsu speciālisti Jums sniegs izsmeļošu informāciju par TRIATEL produktiem un pakalpojumiem. 
Pieslēgties TRIATEL tīklam un arī iegādāties mobilos telefonus var visos TRIATEL dīleru veikalos.